Články - November v Cloudposte

November v Cloudposte

- Pondelok 28. Októbra 2019
Všetky články od tohto autora

November nám začína už v piatok a máme toho v Cloudposte na pláne celkom dosť

Budeme mať tri veľké eventy:
WPNQ, ktoré bude 16.11.2019 (vstupenky si viete kúpiť na http://tinyurl.com/yxnp66af (tu nájdete aj viac informácií o turnaji) alebo osobne v Cloudposte), kde sa víťaz kvalifikuje na PRO Tour!

MtG.sk Cup. Druhé pokračovanie tohtoročnej série turnajov Library of Slovakia vo formáte Highlander. Viac info o turnaji pridáme čoskoro.

Cloudpost majstrovstvá Throne of Eldraine. Turnaj so super cenami, kde môžete ukázať ako ste sa stihli naučiť hrať limited Throne of Eldraine. Kopa boostrov aj rôznych ďalších cien navyše. Registrácia je tu: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8789

Pre limited hráčov máme každú stredu iný špeciálny draft (predregistrovať sa už môžete tu na MtG.sk) a štvrtky budeme mať Casual formáty. Tiny Leaders, Highlander (ktorý bude zároveň trialom na MtG.sk Cup), Pauper a posledná štvrtková noc bude venovaná Commanderu!

Pondelky, utorky a piatky budeme mať Standard, Modern a Throne of Eldraine drafty ako vždy...

No a nezabudli sme ani na Pioneer! No tu ešte nevieme kedy začať, bude to závisieť aj od vás. Cez víkend budú prvé PTQ turnaje v tomto formáte, tak si počkáme na nové balíčky a potom vyriešime aj túto otázku.
Hrávať sa ale bude štvrtky zároveň s casual formátmi.

Príďte sa k nám zabaviť.
 Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky